zamanyalanBaşbakan ve oğlunun hakkında internete düşen ses kaydının bir çok uzman grubu tarafından sahte olduğu belgelenmesine rağmen hala zaman gazetesinin sitesinin ana sayfasında "uzmanlar araştırdı kayıtlar montaj değil" başılığıyla tututulmakta, manşetlerde verilmekte, algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

Oysa ki bu gün internette tıklanma rekoru kıran ve aynı yöntemle oluşturulan ve bugünkü teknoloji ile neler yapılabileceğini gösteren, sahte Bahçeli ve Kılıçdaroğlu ses kayıtları hakkında hiç bahsedilmemektedir. Bu durumda Zaman gazetesine sorarlar "fe eyne tezhebun".

 

zamanyalan2

zamanyalan3

zamanyalan4

zamanyalan5

 

zamanyalan6

 

zamanyalan7

 

zamanyalan8

 

zamanyalan9

 

Zaman grubu şu ana kadar aşağıdaki raporu yayınlamayarak başta oboneleri olmak üzere halk üzerinde yanlış algının devam etmesini istediğini açıkça göstermektedir. Bir taraftan bazı köşe yazarları aracılığıyla barış ve itidal çağrısı yaparken bir taraftan bel altı saldırı ve yanlış algı oluşturma çabalarına son hızla devam etmektedir.


 

Başbakan Erdoğan'ın ses kaydının analiz raporu - Haber7

Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında 17 Aralık'ta yapıldığı iddia edilen ses kaydı ile ilgili New York'taki dünyaca ünlü kriminal laboratuarında kayıt üzerinde yapılan inceleme sonuçlarına Haber 7 ulaştı.

 

ic 2png h205


 

 Bugün 27.02.2014 Zaman hala sağırlığa veriyor.

zamanmansei

 

 

Okul Zil Programı

yilsoftzil

9786059223690
logo5

Esma-ül Hüsna

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün253
Dün377
Bu hafta2307
Bu ay7279
Hepsi969259