Aman Allahım ne kadar bu milletin dini inancından uzaksınız. Başöstüsü ile ilgili tartışmalarınızı seyretiyorum, çok gülünç duruma düşmüşsünüz. Müslümanların başaörtüsünü tartışıyorsunuz ama bu konuda uzman bir Müslüman yok ortada. 

Yani sizler benim evimi hangi renk boyayacağımı tartışıyorsuz. Hangi tür meyva ve sebzeleri yeyiyeceğimi, pijamamın rengini tartışıyorsuz. Size ne? Tipik bir CHP zihniyeti gibi ne kadar bu milletin dininden, örfünden uzaksınız. Hiç mi bu memleketin Anadolu’sunu, Rumeli’sini, Karadeniz’ini  gezmediniz, köylerimizde belli bir yaşın üstünde başörtüsüz insan yok denecek kadar az. Sizler bu insanları nasıl kafanızdaki şablona sokmak istersiz. Sizler Çanakkale’nin, Kurtuluş Savaşının neresindesiniz? Kurtuş savaşıda ilk kurşunun başörtüsünden dolayı sıkıldığını nasıl bilmezsiniz. Daha yüzyıl evveline kadar Anadolu’da Müslüman olmayan azınlıklar bile başörtülü idi. Osmanlıdan kalan fotoğrafları bi inceleyiniz. Orada Atatürk’ün anasını, hanımının başında başörtüsü göreceksiniz. Türkülerimizi bi inceleyiniz orada “Başındaki yazmayı…”  diye başlayan bir sürü başörtüsü nameleri göreceksiniz. Lütfen kimliğinizi açıkça ortaya koyun, Kur’an’ımıza ve Peygamberimize olan düşmanlığınızı artık gizleyemiyorsunuz.

Birde Üniversite öğrencileri toplu Cuma namazı kıldı diyorsunuz! Cuma namazın cemaatle kılındığını bilmeyecek kadar bu milletin dininden uzaksınız. 

 

Habertürk Başörtüsü Tartışması'na

10.10.2010

Okul Zil Programı

yilsoftzil

9786059223690
logo5

Esma-ül Hüsna

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün445
Dün444
Bu hafta3140
Bu ay23022
Hepsi914780