Eğer gazete her hafta traj kaybediyorsa veya iki günü birbirine eşit ise bir yerlerde eksiklikler vardır demektir. Size attığım önceki mesajlarımda bu konudaki görüşlerimi yazmıştım. Bilmiyorum ne derece tavsiyeleri dikkate alıyorsunuz. Önceki mesajıma ilaveden;
*Özellikle yazar kadrosu kadar abone temsilcilerinin de ihlaslı ve eğitimli olması gerekmektedir. Belli zaman aralıklarıyla onlara eğitim seminerleri verilmeli.
*Yazar kadrosu genişletilmeli dikkat edersek reklamlarda İhsan Şenocak demiştiniz ama ben şu ana kadar hiç yazının yayınlandığını görmedim. Hiç olmasa yazı ve konferanslarında derleme yapılabilir.
* Yazı kadrosuna ehli sünnet müslümanların sevdiği baz yazarlar ilave edilebilir. (Şevki Yılmaz, Şerafettin Kalay, Talha Hakan Alp, Ömer Faruk Korkmaz, Muhammed Ali Büyükkara, Mustafa Armağan, Prof. Dr. Ahmet Akgündüz, Kadir Mısıroğlu gibi)
*Paralel yapı ve yayın organlarıyla özdeşleşen Saadet partisi, Kamalak, BBP ve Destici gibi isimler inanın ki size abone kaybettirir.
* Okuyuculara özel anketler hazırlayıp, "gazetemizde hangi yazarları görmek istersiniz, hangi konularda yazılar olmasını istersiniz" gibi sorular sorulabilir. Mesela bimer gibi bir köşe olur buradan insanlar devlete soru sorarlar ve burası ses getirebilir.

Okul Zil Programı

yilsoftzil

9786059223690
logo5

Esma-ül Hüsna

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün594
Dün635
Bu hafta4708
Bu ay5373
Hepsi1027465