Merhaba,

Ben Vahdet gazetesi abonesiyim. Promosyon olarak verilen Kur'an-ı Kerim in süresi dolunca yani 31.Mart 2015 tarihinde aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Sebebine gelince pek de önemsediğinizi sanmıyorum çünkü şu ana kadar bir çok kez mail attım hiç birisinde geri dönüşüm olmadı ve de değerlendirildiğini de düşünmüyorum.

Sebeplerden bir kaçı:

Gazete ilk çıktığı günden itibaren hükümete yakın, paralelin karşısında izlenim verdi ama malesef şu anda yaptığı yayınlarla hükümete zarar verip paralelin ekmeğine yağ sürüyor.

Örnekler:

*Paralel yapı ve bazı kesimler tarafın kurulması planlanan MHP-SP-BBP ortaklığını sinsice destekliyor, Malesef haberlerinizde Bahçeli-Destici_Kamalak reklamı yapılıyor. Hatta bir keresinde bozkurt işaretini reklam yaparcasına verince tamamen bardağı taşırdınız.

Oysa biz Müslümanlar biliyoruz ki, CHP ile MHP arasında pek fazla bir fark yok, ikisi de kemalizm de yarışıyor.

*Arınç-Gökçek polemiğinde manşetten Arınç'a övgü Gökçek'e ise hakaret yapılması. Halbuki bu Arınç tarafgirliğinin altında sinsi bir Erdoğan Karşıtlığı var. En azından tarafsız olunabilirdi.

*Ehli sünnet vurgusu ile gazete reklemında  İhsan Şenocak hocamızın isminin duyurulması fakat şu ana kadar hiçbir yazısına yer verilmemesi.

*İki günü birbirine eşit olması yani bu kadar Yeni Türkiye'yi destekleyen %50 lik bir nüfus olmasına rağmen hala traj olarak Milli Gazete trajda durması.

*Eğitimsiz abone temsilcileri; istanbulda iki kez kar yağdı her ikisinde de gazete 3 er gün dağıtılmadı. Abone temsilcisine sordum "neden gazete gelmedi, şiddetli kat dedi, peki zaman gazetesi kar kış demiyor deyince : onların milyon dolarları var dedi. Yani anlatmak istediğim gazetenin dağıtılmasının milyon dolarlarla ne alakası var.

* Herkesi mutlu edeceğiz diye biz AKP lileri küstürüyorsunuz!

Okul Zil Programı

yilsoftzil

9786059223690
logo5

Esma-ül Hüsna

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün22
Dün751
Bu hafta2722
Bu ay3387
Hepsi1025479