Okuyan ve Hureyre: Peygamber efendimiz (s.a.v)’in hayatında böyle dudakları boyalı, gözleri cilalı, başı açık, 86 cm mesafede bir kadınla tefsir sohbeti yaptığı örneği  var mı? Bu  kur’ana ve sünnete uygun mu? Yorumcu arkadaşlardan bu konuda beni aydınlatmalarını çok istiyorum.


Bir zamanlar Kemalist düzen bize zorla Yaşar Nuri Öztürk'ü empoze etmeye çalışırdı. Şimdi ise Malesef o zamanlar Yaşar Nuri'ye düşman kesilen müsmümanlar ve onların evlatları farkında olmadan onun fikirleriyle ve onun "fikir talebesi" mehmet okuyanla hemhal olmuşlar. Bu kemalizmin zaferidir! İtiraz edenler yaşar nuri ile okuyan arasındaki 5 fark bulup burda yorumlasınlar.


Bu adamın islam dışı fikirlerinden; Cennet ve cehennem sonsuz değil, hz.Adem’in babası vardı, hz.İsa babasız dünyaya gelmedi... vs.


Birkaç yıl önce ihsan eliaçık ı televizyonlarınızda bayraklaştırıyordunuz. Ne zaman ki bira içenlere gezi parkında cuma namazı kıldırarak namazla alay etti (hükümetle ters düştü) o zaman zındık dediniz. Şimdi ise maalesef İhsan Eliaçık’tan daha tehlikeli olan Mehmet Okuyan’ı bayraklaştırıyorsunuz. Bu adamın islama verdiği zararı inanın Paris'teki Charlie Hebdo dergisi bile vermiyor. Bu gün bu adamın itikat olarak cumhurbaşkanımızla, başbakanımızla, diyanetle ne kadar ters düşdüğünü bilmiyor musunuz? Yarın bu adam hükümete çatmaya başlayınca o zaman mı buna dinsel tepkinizi koyacaksınız. O durumda hükümetin yalakası diyenleri haklı çıkarmaz mısınız?


Okul Zil Programı

yilsoftzil

9786059223690
logo5

Esma-ül Hüsna

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün432
Dün444
Bu hafta3127
Bu ay23009
Hepsi914767