Bu adamı niye pohpohluyorlar 2010-07-06 11:03:25

Bahsettiğim kişi Kazım Koyuncu. Ne özelliği var. Neden sağlığında karadenizli 100 lerce sanatçı varken öne çıkarılmaya çalışıldı. Sesi mi çok güzel, çok büyük bir müzisyen mi? Bence onun birileri tarafından öne çıkarılmak istenmesinin sebebi, inançsızlığı ve solcu militan olması.
 
Akp ye israil uşağı diyen yorumcu asıl kendisi yaptığı yorumlarla İsrail ve PKK ya uşaklık yapıyor.
Doğuda halkla hemhal olamayan, halkı zorbalıkla yola getirmek isteyen, halktan uzak ve beceriksiz çok komutanlar var. Bu iş çok ciddi, oralara halkının dilinden, dininden anlayan, halkın sevgisini kazanmayı hedefleyen komutanlar olmalı. Ağzından küfür eksik olmayan, inancı zayıf komutanlarla bu iş olmaz!
Daha çok gorile benziyor 2010-07-05 20:14:48
Biraz daha geniş perspektiften bakınca daha çok gorile beniyor
Kemal Dandy nin psikolojik problemleri var. Erdoğan ne yaparsa bak işte ben de yapabilirim fobisi var. Aslında çok güzel bir karikatür konusu olur. -Minik kurbağa bir fil görür ve babasına(gandy) ben büyük bir canlı gördüm der. Baba kurbağa yavrum ben de onun kadar büyük olabilirim der ve vücudunu şişirir. Yavru daha büyüktü baba der, baba biraz daha şişer ve derken sonunda güm diye patlar-. The Gandy End
Böyle seviyesiz bi siyaset olmaz. Kafasının tepesine kadar kum torpaları doldurmuş bakın bey ayakta durabiliyorum diyor. Bu dandiye göre çanakklede siperlerde yatan askerlerimiz ne oluyor. Peki ya atatürkün siperde yatan fotoğrafına ne diyor. Her halde dandi kemal askerliğini yapmamış ve siperde nasıl durulacağını bilmiyor.
Tek çözüm var 2010-06-27 23:44:23
Kurana inananlar bilirler ki herşeyin çözümü kuran ve sünnette. Allah resülününde bizler için örnekler var. Başımıza gelen her bir şeyin örnek çözümü kuran ve sünnette var. Bunun dışındaki çözümler örümceğin ağı gibidir. Ama malesef halkımızın bir çoğu kuranın kutusuna saygı gösteriyor.
Ali Şeriati kimdir. Hz.Ömer, Hz.Osman gibi yüce sahabilere küfretmeyi erdem sayan koyu bir şii. Bu adam da ondan örnekleme yapıyor. Bütün sıkıntılar ehli sünnet yolundan ayrılıp, ben, bana göre, bu güne kadar kimse bunu anlamadı ben buldum gibi enaniyetle hareket etmekten kaynaklanıyor.
Seni sevmeyenler nankördür 2010-06-08 23:55:05
10 sene evveli ile bu gün arasındaki farkı görmeyenler var ya onlar nankörlerin ta kendisidir. Binlercesinden bir tane örnek veriyorum. Mesela eskiden hergün trafik polisleri yolumuzu kesip açıkça rüşvet isterlerdi, şu anda selam duruyorlar elhamdülillah. Bu nankör insanlara tayyip ölüyü diriltse yine de inatlarından vazgeçmeyeceklerdir. İsrail oğulları ile Mz.Musanin yolculuk olayını iyi okumak lazım. Ne demişlerdi: Ya Musa bıldırcın eti yemekten bıktık biz Firavunlar zamanında günde 3 öğün yemek yiyoduk
Bu olay muhalefete ve ergenekona daha çok yakışır.
Üyenin Son Yorumları
Anadolu gençliğin eksiği 2010-05-30 14:09:03
Bu güne kadar edindiğim tecrübelerimle şunu gördüm. Anadolu gençlik daha çok gençliği siyasi olarak yetiştiriyor fakat kuran, sünet, fıkıh, akaid gibi dini konularda diğer cemaatlerden biraz geride kalıyor. Bundan dolayı bir rüzgar geliyor bütün gençliği elden alıyor, hadi bakalım sil baştan oluyor. İşin temelinde düzenli bir kuran eğitimi ve fıkıh derleri olmalı. Bunlar olunca Allahuteale siyasi anlamda zafer vereceğini birçok ayyette söz veriyor. Yani eğer başarısızlık varsa dini anlamda eksiklik var.
Hocamız çok değerli bir insan, memleketimize çok faydaları dokundu. Fakat şu koltuk hırsı onun amellerini boşa çıkarmasından korkuyorum. Adama sormazlar mı? Yahu bu Akp nin hiç mi faydası olmadı. Trafikteki rüşvetin iyice azalması, sağlıktaki iyileştirme, otoyollar, okullarda islam düşmanı müfettişler yok, ekmek domates fiyatları 5 senedir aynı, imf yok artık, paradan 0 lar atıldı, bürökrasi azaltı, içki ve sıgarada yasaklar arttı, dini cemaatler altın devrini yaşıyor.vs vs. Lütfen namkör olmayalım.........
Öğretmen kardeşe 2010-05-28 00:55:33
K.K. bir tv programında recep bey derken ne anlamda söylediğini maksadının onunla alay etmek olduğunu burjuva murjuva gibi zengin falan kastettiğini zaten itiraf etti. Sen herhalde bu itirafını izlemedin. Oysa bir öğretmen olarak kelimelerin temel, yan, mecazi, lafz gibi bir çok manalarının olduğunu bilmen lazım.
Kemalin niyedi neydi? 2010-05-28 00:43:54
KaKa (kemal kılıçtaroğlu)nın Recep bey derken neyi kastetmişti. Kendisince onunla alay etmek istemişti. Ama melih beyin dediği gibi lakap takmaya başlayınca bu işin seviyesi iyice düşer.
Bir kusurun var hocam 2010-05-27 01:32:37
Çok güzel hizmetler ettin bu ülkeye çok şey kazandırdın ama bir kusurun var hocam, koltuk hırsı seni bitirdi. Din kardeşlerini bile düşman görmeye başladın.
İslam coğrafyasında ve Anadoluda bunca değerli alim varken, bunca meal ve tefsir varken neden şaibeli bir insanın mealini okuyoruz. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isteyen Necip Fazıl Kısaküreğin bu adam hakkındaki yorumlarının okusun.
Evli insanın zinası en büyük suçlardandır. Cezası da recm edilmektir. Hele hele her zaman yakınında olan arkadaşı bir adamın karısıyla zina yapması olayı daha da vahşet hale getiriyor. Malesef ülkemizdeki aydın kafalılar bu olayı görmemezlikten gelip olayı hükümete atıyorlar. Chpliler diyor ki bu Akp o kadar kötü işler yapıyor ki liderimiz üzüntüden kendini kaybetti ne yaptığını bilmiyor. Bunu da vatan için yaptı. Her şey vatan için.
Edeb Yahu 2010-05-16 14:36:24
Baykal bu edepsizliği ben yapmadım demiyor. Bu görüntüleri kim çekti, kim yayınladı, onları suçluyor. Eğer ülkemizde islami bir sistem olsaydı, Her iki zinacının da evli oldukları için, halkın görebileceği bir yerde taşlanarak öldürülmeleri (recm) gerekecekti. Hayret ettiğim şey müslüman olmayan devletlerde bile bu durum çok büyük ahlaksızlık sayılırken bizim aydın kafalılar hala Erdoğanı suçluyorlar. Zaten bu aydın kafalılar Kuranın ayetlerine de karşılar.
Millete palyoza harcanan enerjininin 10 da birini terörü bitirmek için harcasalardı ortada terör kalmazdı.
Kim bu Turgay 2009-12-25 21:43:16
İlk defa burada görüyorum.
Üyenin Son Yorumları
Kötülükten nemalananlar 2009-12-14 04:29:02
Malesef ülkemizde sokaklarda kavga, kan, şehit cenazesi görünce avucunu ovuşturan siyasi partiler ve taraftarları var. Bunların geleceğe ait hiçbir çözümleri de yoktur. Tek kaygıları oydur. Erdoğan böyle kiritik dönemde oy kaybedeceğini bile bile demokratik açılıma gitmiştir. Allah sizlere İnşallah bu güzel insanın değerini sağlığında anlamayı nasip eder.
Bu saadetlilerin hepsi birbirine benziyor. İhtiras, az olsun da benim olsun mantığı, bir de geceğe ait insanları etkilemek için bile bile yalan yorumlar. Yerel seçimden önce aynı yalanları söylüyordunuz, kaç tane belediye aldınız, oyunuz yüzde kaç arttı. Yıllardır bu memleketi yöneten gizli sistemden şikayetçi olan siz değilmiydiniz. Ne oldu size de ergenekona fasa fiso der oldunuz. Akp nin başarılı olması için inşallah bile diyemiyorsunuz. Şöyle bir sağınıza solunuza bakın kiminle aynı saftasınız.
Anket Taraflı 2009-12-13 20:54:22
Bence Akp her zamanki gibi tüm muhalefetin 2 katından daha fazladır. Nerden mi biliyorum. Tecrübelerimden. İşte ispat. Bundan bir önceki yerel seçimlerde buradan herkese yazmıştım Akp silip süpürecek diye sonuç aynen öyle. Ne demişlerdi efendim Ankarada mhp geliyormuş, istanbulda kılıçtaroğlu, saadet zıplama yapacakmış. Lütfen gerçekçi olalım AKP çok mükemmel bir parti değil ama malesef muhalefet sıfırın altında. Yani kurtuuluş yok AKP yine tek başına iktidar. Bunu muhalif yorumcular da çok iyi biliyor!
Anketi iyi okumak lazım. Açılıma destek gittikçe artıyor. Açılım millete anlatıldıkça destek artıyor. İnsanar görüyor ki ne dilimiz ne dinimiz ne de toprağımız hepsi yerinde. Hatta doğulu kardeşlerimizin vatan sevgisi artıyor. Osmanlıda açılımın kralı vardı, 600 sene sürdü. Ne zaman ki osmanlı açılımdan vazgeçti, ırkçılık akımının etkisinde kaldı, o zaman çöktü. Ey açılıma karşı olan kardeş. Ya Allah seni diyarbakırlı bir kürt olarak yaratsa idi. Bu yaratılış açılımına karşı tutumun ne olurdu.
Güç dengeleri değişince 2009-11-24 22:05:05
Vatanseverlik, birlik, beraberlik adına Mhp nin içinde islama inanmayan bir takım şamanist, alnı secdeye inmeyen insanlar var diye tutup hepsini aynı kefeye koyup topa tutsalar bir kısmını da hapishanelerde çürütseler doğru olur mu?
Peygamberimiz (s.a.v) buyuruyor ki: "Allah ve resülünü herşeyden çok sevmedikçe iman etmiş olamazsınız". Bütün mesele hak ve batıl mücadelesi. İman ve İslam gözlüğüyle bakınca, Ahmet Taşgetiren abinin hissettiklerini sizlerde hissedeceksiniz.
Şu anki devlet sana ve senin gibi düşünenlere karşı baskı ve katliam yapsa, yine devleti haklı bulur musunuz?
Taşgetiren insaflı davranmış. Alnı secdeye inmeyen bu bahçeli o günlerde oralarda olsaydı daha fazla işkence yapardı. Irkçılık adına bu adamdan herşey beklenir.
Eğer üçüzlerden(CHP-MHP-SP) birinin ve Ergenokon örgütünün sempatizanı değilseniz bu hükümeti seveceksiniz. Bu hükümet sadece Ergenekonu bitirse benden tam not alır. Çünkü bazılarının fasa füsa dediği bu ergenekon memleketin ilerlemesinin önündeki en büyük engeldir.
300 kişinın çalşması gereken bir devlet kurumuna 500 kişi çalışıyordu. Erdoğan dedi kim bu işyerine gelmeyip de maaş alanlar, hepsini dışarı döktü. 200 kişi işsiz kaldı. Olay budur. Bugün pazara gittim. Pazar fiyatları 5 sene öncesi ile aynı. Çok kalabalık, millettte alışveriş çılgınlığı var. Mahallede markete gittim, miillet ödeme yapmak için kasa kuyruğunda. Asgari ücretlinin evinde bilgisayar var, adsl var. Herhalde yorumcular borç alıp internetkafeye gitmiyor. 

Terörün bitmesini istemeyenleri bitirmek gerek  06 Temmuz 2010 

Siyonistler,masonlar, İttihat ve terakki, ergenekon, israil, pkk, chp, mhp, bdp gibi bazı örgütler bizzat bu terör olayının bitmesini istemiyorlar. Bu işbirlikçi sistemin şerrinden korunmak için ise yapabileceğimiz 2 şey var. Bunlardan birincisi 12 eylül referanduma ful destek evet demek, ikincisi ise takip eden genel seçimlerde AKP ye ful destek vermektir. Ey insanlar uyanın Tayyip gibi lider her zaman gelmez değerini bilelim lütfen. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır inşallah.

Okul Zil Programı

yilsoftzil

9786059223690
logo5

Esma-ül Hüsna

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün426
Dün444
Bu hafta3121
Bu ay23003
Hepsi914761